• Denný letný tábor

• V dňoch 11.7. - 15.7. sa uskutočnil na našej škole letný tábor. Žiaci strávili krásne chvíle s kamarátmi, zažili veľa zábavy, spoznali nové miesta a hlavne majú nové zážitky, ktoré zostanú v ich pamäti. Veľmi pekne ďakujeme sponzorom - mäsovýroba Gašparík, Raisov dom, reštaurácia Lukab za vydatné obedy. Veľké poďakovanie patrí aj rodičom za ovocie a iné dobroty. Vďaka týmto skvelým ľuďom nezostali detské brušká prázdne. A jedno veľké ďakujem patrí vychovávateľkám Dušanke Haršányovej a Zuzane Gvoždiakovej za super program a starostlivosť. Do fotogalérie bol pridaný nový album Denný letný tábor.

• Slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022

• Máme za sebou školský rok 2021/2022. Niektorí z vás si prežili svoj prvý školský rok v laviciach triedy, niektorí z vás si dnes do školských lavíc tejto školy sadli poslednýkrát. Všetci ostatní ukončili ročník, posúvajú sa ďalej do vyššieho ročníka s novými  vedomosťami, zručnosťami a skúsenosťami. Na záver vám všetkým želáme, aby ste zabudli na neduhy tohto školského roka, na ťažké skúšania. Nech slnko, dobrodružstvá a spoločné stretnutia s rodinou či kamarátmi sú spomienkami, s ktorými budete štartovať budúci školský rok. Do fotogalérie bol pridaný nový album Slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022.

• Didaktické hry 1. stupeň

• Dňa 23.6.2022 sa žiaci 1. stupňa zúčastnili didaktických hier, kde si zábavnou formou prehĺbili vedomosti z dopravnej, civilnej, zdravotnej výchovy a riešenie mimoriadnych situácií. Žiaci si užili tento deň naplno, pretože sa nemuseli učiť a väčšinu času strávili mimo školských lavíc.  Do fotogalérie bol pridaný nový album Didaktické hry 1. stupeň .

• Účelové cvičenie 2. stupeň

• Dňa 27.6. 2022 sa žiaci 2. stupňa zúčastnili účelového praktického cvičenia - kurz na ochranu života a zdravia v mimoriadnych situáciách. Cieľom bolo pripraviť žiaka na život v prostredí, v ktorom sa nachádza. Úlohy boli zamerané na pobyt a pohyb v prírode a situácie, ktoré môžu vzniknúť vplyvom nepredvídaných skutočností ohrozujúcich človeka a jeho okolie. V rámci kurzu žiaci plnili úlohy ako poskytnutie prvej pomoci, určovanie svetových strán a dopravná výchova.    Do fotogalérie bol pridaný nový album Účelové cvičenie 2. stupeň.