• Deň Zeme - vyhodnotenie

•

22.4. 2022 sme si pripomenuli na škole Deň Zeme. Mali ste možnosť zapojiť sa do dvoch súťaží.

1. Triediš správne? určovali ste dobu rozkladu odpadov

2. Súťaž o najzbytočnejšie zabalenývýrobok. Vyhodnotenie: Triediš správne?

Traja žiaci určili správne všetky dvojice (teda predmet a dobu rozkladu). 1. Oliver Ondrejíček (5. r.), 2. Martin Koreň (7. r.) 3. Šimon Mrva (8. r.) Súťaž o najzbytočnejšie zabalený výrobok - Patrícia Šikulová (6.B).

Víťazom srdečne blahoželáme! S pozdravom Lenka Hanáková, koordinátor environmentálnej výchovy

• Biologická olympiáda

• Dňa 21.4.2022 sa uskutočnilo okresné kolo biologickej olympiády kategória D. V teoreticko-praktickej časti obsadila Paulínka Vörösová zo 7. A. 8 miesto a Denis Treflík zo 7.B. skončil na 11. mieste. Obaja sa stali úspešnými riešiteľmi. V projektovej časti získal Peter Trnka zo 6. B. krásne 1. miesto. Všetkým srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.